Ofis Duvarları Tasarlamak

Ofis Duvarları Tasarlamak

Her ofisin duvarları vardır, bu nedenle herhangi bir alanı tasarlamada önemli bir rol oynamaları şaşırtıcı değildir. Birçok farklı yol izleyebilirsiniz ama iş yeriniz için en iyi neyin işe yarayacağını bulmak zor olabilir.

Ofis duvarları tasarlamaya yönelik birkaç ipucuyla size yardımcı olmaya çalışacağız.


Kendinizi Temsil Edin

Duvarları gördüğümüzde boş tuvaller görürüz. Bu, onları şirketinizin markasını temsil etmek veya alanınıza kişilik eklemek için mükemmel kılar. Duvar tasarlamanın en sevdiğimiz yollarından bazıları şunlardır:


Şirketinizin logosunun özel çizimi.

Motive edici alıntılar.

Yosun gibi az bakım gerektiren bitkiler.

Akustik fayans.

Farklı dokular (boya, açık tuğla, fayans vb.).
Cam duvarlar

Yakın zamanda yapılan bir araştırma, doğal ışığa maruz kalan çalışanların  baş ağrısı, göz yorgunluğu ve bulanık görme gibi sorunlarda yüzde 84'lük bir düşüş yaşadığını gösterdi . Bu semptomlar yorgunluğun artmasına neden olabileceğinden, daha az doğal ışığa maruz kalan işçiler diğer sağlık sorunlarına daha duyarlıydı.  Green Mimarlık'ta Tasarımcılarımız bunu cam duvar sistemleri kullanarak başarıyorlar.
Dekoratif Bölmeler

Bütün bir duvarı inşa etmeden bir odayı ayırmak mı istiyorsunuz? Ofisinize bölmeler veya bölücüler eklemeyi düşünün. Aşağıdakiler için etkili ve uygun maliyetli bir yoldur:


Her yere gizlilik ekleyin (toplanma alanı veya iş istasyonu gibi ).

Gürültüyü azaltın.

Alana daha fazla renk katın.